معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان میانه گفت: برگزاری باشکوه  راهپیمایی ۲۲ بهمن تجلی آرای مردم در انتخابات و پشتیبانی از نظام و اهداف انقلاب خواهد بود.

به گزاش پایگاه اطلاع رسانی میانه نیوز، محمدرضا مشایخی در نشست هماهنگی ستاد دهه فجر شهرستان میانه با بیان اینکه هرگونه سوء استفاده سیاسی و انتخاباتی از برنامه های دهه فجر ممنوع است افزود: مجریان مراسمات دهه فجر باید مواظب باشند از این برنامه ها به نفع جریانات انتخاباتی بهره برداری نشود.
معاون فرماندار ویژه میانه گفت: به لحاظ همزمان شدن ایام انتخابات با ایام الله دهه مبارک فجر باید تمامی مراسمات پررنگتر و باشکوهتر از سالهای قبل برگزار شود.
وی با اشاره به فرمان تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران که هدف از انقلاب را صدور آن عنوان کرده اند تاکید کرد: بیداری اسلامی نتیجه صدور انقلاب به مرزهای خارج از ایران است که سبب هراس دشمن شده است.
مشایخی هدف از تشکیل گروههای تکفیری، داعشی، سلفی و غیره را جلوگیری از حرکت بیداری اسلامی عنوان کرده افزود: نظام اسلامی ایران مدافع بیداری اسلامی دیگر کشورها بوده و به همین جهت دشمن با رصد تمامی مسائل ایران از جمله برگزاری مراسمات دهه فجر و انتخابات سعی در جلوگیری و کم رونق شدن این برنامه ها دارد.
وی افتتاح پروژه های عمرانی را سبب بروز و نمود مراسمات دهه فجر خوانده افزود: تمامی ادارات باید پروژه های قابل افتتاح خود در بخشهای ۴ گانه و شهر میانه را جمع بندی کرده و در اسرع وقت به کمیته افتتاح و همچنین تمامی اعضای شورای اداری باید برنامه های ایام الله دهه فجر را به کمیته مربوطه اعلام نمایند.
معاون فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن انعکاس اصلی و  بارز ایام الله دهه فجر است،  از ادارات و نهادهای شهرستان خواست تا در جهت تمهید امکانات وپشتیبانی لازم در جهت برگزاری هرچه باشکوهتر راهپیمایی با کمیته بسیج و در اجرای سایر برنامه ها با ستاد دهه فجر شهرستان مشارکت کنند.
وی همچنین خواستار تزئین و فضا سازی  مناسب شهرستان به مناسبت ایام دهه فجر در جهت ایجاد شادابی و نشاط در سطح شهرستان از سوی کمیته فضاسازی و تزئینات شده افزود: جشن عشایر در شهرستان میانه از دیگر برنامه های مهم اجرایی در این ایام به شمار می رود و امیدواریم با همکاری و همیاری هرچه بیشتر ادارات گامی استوارتر، محکمتر و پرشکوهتر از سالهای قبل در برگزاری مراسم دهه فجر مشارکت جدی نمایند.
در این جلسه ستاد دهه فجر شهرستان میانه با تشکیل ۲۱ کمیته به طور رسمی آغاز به کار نمود.

دسته : اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :