بارش شدید باران در تبریز باعث آب‌گرفتگی معابر و زیرگذرهای تبریز و سیل در برخی مناطق تبریز شده است.

به گزاش میانه نیوز به نقل از تسنیم، با ورود سامانه بارشی به استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز از ظهر امروز بارش شدید باران همراه با رعدوبرق و وزش باد را تجربه کرده است.

شدت بارش باران و تگرگ در تبریز به میزانی بود که در عرض یک ساعت بیشتر زیرگذرها و شاهراه‌های ارتباطی شهر با آب‌گرفتگی شدید مواجه شده است.

ترافیک سنگین در خیابان‌های اصلی تبریز و ایجاد استخرهای بزرگ آبی در این کلان‌شهر، پیامدهای بارش امروز است که در ساعات ابتدایی خود را به‌صورت بارز نشان داده است.

گزارشات رسیده به تسنیم حکایت از آن دارد که محلات حاشیه‌نشین تبریز از جمله یوسف‌آباد، ملازینال با سیل مواجه شده‌اند و مدیریت بحران استان آذربایجان شرقی نیز به‌تمامی دستگاه‌های مربوطه در مدیریت بحران آماده‌باش داده است.

بر اساس این گزارش، خیابان های ارتش، کمربندی میانی از نصف راه به آبرسان با ترافیک نسبتا سنگینی همراه است؛ مسیر چای کنار (رفت و برگشت) و کمربندی به شدت پر ترافیک بوده و اکثر زیرگذرها با مشکل آب گرفتگی همراه هستند؛ مسیر آبرسان به عباسی با ترافیک کاملا سنگینی همراه است؛ چهارراه آ برسان و فلکه دانشگاه با سیلاب شدید مواجه بوده و پیاده‌رو‌ها هم قابل تردد نیست؛ منطقه قوشخانه سیلاب تبریز هم با سیلاب گل‌آلود و ترافیک سنگین مواجه بوده و تردد خودروها به سختی انجام می‌گیرد.

انتهای پیام/

 

دسته : اخبار میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :