به گزارش میانه نیوز به نقل از تسنیم،لحظاتی پیش با حضور عظیم مردم ولایتمدار اردبیل، خانواده‌های معظم شهدا اقشار مختلف مردم و مهمانان داخلی و خارجی پیکر مرحوم استاد سلیم موذن‌زاده اردبیلی در خاک آرام گرفت و با استقبال باشکوه پس از تشییع در قطعه مفاخر آرامستان بهشت زهرای اردبیل به خاک سپرده شد.

مردم اردبیل امروز با نوای "زینب زینب" با اسطوره مداحی استان اردبیل، استاد سلیم موذن‌زده اردبیلی وداع کردند و در غم از دست دادن مرحوم موذن‌زاده اردبیلی این استاد و مفاخر نامور به سوگ و ماتم نشستند.

جمعیت حاضر در مراسم تشییع و خاکسپاری استاد سلیم موذن‌زاده اردبیلی به حدی عظیم بود که جای سوزن انداختن در مصلای امام خمینی(ره) تا مسیر خیابان شریعتی نبود و اشک و ماتم امروز اردبیل را فرا گرفته است.

امروز از گوشه و کنار کشورمان ایران برای مراسم تشییع و تدفین و نیز وداع با استاد سلیم موذن‌زاده اردبیلی همه به خیابان شریعتی اردبیل آمدند تا با این اسطوره فراموش نشدنی که بیش از ۶۰ سال عمر خود را در راستای مداحی در دستگاه حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) گذاشت وداع کنند.

امروز همه اقشار مردم از کارگر و کشاورز گرفته تا شخصیت‌های نظامی و انتظام، اقتصادی، ورزشی و فرهنگی و اجتماعی برای وداع با پیکر استاد سلیم موذن‌زاده اردبیلی آمده بودند و آری امروز مردم اردبیل نشان دادند که یاد و خاطره چنین مفاخرانی هیچوقت فراموش نخواهد شد.

مراسم شام غریبان مرحوم استاد سلیم موذن‌زاده اردبیلی امشب در مسجد اعظم اردبیل برگزار می‌شود و تمهیدات لازم برای برگزاری این مراسم باشکوه انجام شده است.

انتهای پیام/