به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانه نیوز، محمداسماعیل سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تبریز با اشاره به سخنان نوبخت در نشست خبری امروز مبنی بر اینکه "درباره فریدون نیاز نیست نماینده‌ای زحمت نامه نوشتن بکشد" اظهار داشت: نمایندگان بر حسب وظیفه ذاتی نمایندگی که مطالبات مردم را پیگیری می‌کنند تذکر نوشته و نماینده نیز می‌تواند نظر خود را در چارچوب منافع نظام در قالب تذکر کتبی، نامه، تذکر شفاهی و بیانیه وغیره اعلام کند.

وی با بیان اینکه متنی که آقای نوبخت می فرمایند تذکر به همراه اسناد است و نه نامه‌ افزود: جایگاه ریاست جمهوری جایگاه مقدسی است و باید از هرگونه فساد مبری شود بنابراین ما به‌عنوان نماینده، حرف مردم را به گوش رئیس‌جمهور رساندیم تا مواظب جایگاهی باشد که مردم در اختیار وی قرار داده‌اند؛ ضمن اینکه برادر رئیس جمهور هم از این موقعیتی که مردم داده‌اند سوءاستفاده کرده و باید آقای روحانی به مردم و نمایندگان پاسخگو باشد.

نماینده مردم تبریز و امضاکننده تذکر به رئیس‌جمهور درباره ارتباطات مشکوک «حسین فریدون» با ابربدهکاران سیستم بانکی ابراز داشت: توصیه ما به آقای نوبخت این است که سخنان خود را سنجیده‌تر بیان کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نوبخت سعی کند به وظایف خود به خوبی عمل کند و مشکلات جامعه که از نظر اقتصادی بر اثر تدابیر سوء تیم اقتصادی دولت به مردم تحمیل شده را برطرف کند، تصریح کرد: در آستانه سال جدید و پایان سال ۹۵ مردم از نظر معیشت و اشتغال در فشار هستند و آقای نوبخت برای این موضوعات تدبیر کند.

سعیدی با تاکید بر اینکه آقای نوبخت و مجموعه دولت به‌جای سخن درمانی به وعده‌های دولت عمل کند، افزود: دم عید مردم به دنبال برطرف شدن مشکلاتشان هستند و در این زمینه دولت باید برای مردم جواب داشته باشد.

 

انتهای پیام/