به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانه نیوز، میرهاشم حسینی در فینال این مسابقات در وزن ۶۳ – کیلوگرم مقابل «شوآی ژائو» تکواندوکار چینی با نتیجه ۱۱ بر ۵ باخت و به مدال نقره رسید. او آخرین شانس تیم ایران برای نشان طلا بود که نتوانست به این مهم دست پیدا کند.

حسینی با غلبه بر نماینده آذربایجان راهی فینال وزن ۶۳- کیلوگرم رقابت های قهرمانی جهان شد. حسینی در نخستین گام رودرروی «عمر حجامی» از مراکش قرار گرفت و با پیروزی مقتدرانه (۲۵ بر ۵) از شیاپ‌چانگ خارج شد. 

نماینده وزن سومی کشورمان در دومین دیدار به مصاف «آلجاندرو چانگ» از آمریکا رفت و با نتیجه ۲۱ بر ۱۰ این مبارزه را به نفع خود به پایان رساند. هوگوپوش وزن ۶۳- کیلوگرم در مبارزه سوم مقابل «هاکان رسبر» نماینده ترکیه دارنده مدال طلای قهرمانی اروپا ۲۰۱۷ و طلای قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۶ با نتیجه ۲۰ بر ۶ پیروز و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. او در چهارمین پیکار مقابل «چیا هسین هو» از چین تایپه قرار گرفت و با پیروزی (۲۱ بر ۷) توانست به مرحله نیمه نهایی برسد.

پیش از این هادی‌پور نقره و حجی‌زاوره برنز گرفته بودند تا کار تیم مردان ایران در مسابقات قهرمانی جهان با دو نقره و یک برنز به پایان برسد. تیم کشورمان در دوره قبلی در سال ۲۰۱۵ قهرمان این مسابقات شده بود.

 

انتهای پیام/