به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانه نیوز، آیت الله سید احمد خاتمی در جمع مردم شهرستان میانه اینکه دشمنان ملت ایران پا در یک کفش کردند تا این نظام اسلامی را براندازند، تصریح کرد: دشمنان ملت ایران تلاش می‌کنند تا این مسیری که ملت با رهبری امام خمینی(ره) شروع‌ کرده و اکنون در اوج قرارگرفته است با " براندازی نرم " با این انقلاب مقابله کند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: مقام معظم رهبری زمانی تهاجم فرهنگی را مطرح کردند، رهبری فضای مجازی و سایت‌های ضد دین و انقلاب را می‌دید و ایشان فتنه‌ها را پیش‌بینی می‌کردند.

آیت‌الله خاتمی با تأکید بر اینکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی همچون آمریکایی‌ها از تهدیدات سخت هم بدشان نمی‌آید، بیان داشت: بوش پسر، بوش پدر، کلینتون، اوباما و ترامپ رئیس غیر متعارف و روانی آمریکا هم می‌گوید گزینه‌ها روی میز است و این‌ها بدشان نمی‌آید برخوردهای سخت را هم مزمزه کنند و هر روزی که از عمر انقلاب اسلامی سپری می‌شود کینه آمریکایی‌ها نیز بیشتر می‌شود.

امام جمعه موقت تهران تمامی توطئه‌های دشمنان علیه ملت ایران را برای براندازی نظام عنوان کرد و گفت: بنده به‌صراحت می‌گویم که نخواهند توانست نظام جمهوری اسلامی را براندازی کنند چراکه دست مردم و دست پنهانی پشت سر انقلاب اسلامی وجود دارد اجازه نمی‌دهد این انقلاب به دست نااهلان بیفتد.

وی با اشاره به اینکه خداوند متعال به‌پاس وفاداری ملت ایران انقلاب اسلامی را نگه‌داشته است، بیان کرد: در مواجهه با توطئه‌ها رهبری نقش اول را دارد، رهبری مقتدر، مجاهد، رزمنده، سیلی خورده قبل از انقلاب، رزمنده بعد از انقلاب و جانباز داریم به‌طوری که دنیا مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای را رهبری دوراندیش می‌شناسد و ما با این سرمایه‌ای که داریم چشممان روشن است که نخواهند توانست آسیبی برسانند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری در پایان خاطرنشان کرد: برخی‌ها در فضای مجازی و سایت‌هایی که نم‌نم سایش ولایت‌فقیه را در پیش‌گرفته‌اند اگر بفهمند، چنین نمی‌کنند، همان احمق‌هایی که به تخریب ولایت‌فقیه می‌پردازند بدانند که عزت، اقتدار و شکوه انقلاب اسلامی ایران با ولایت‌فقیه زنده است و هر کسی که ولایت‌فقیه را تخریب کند قطعاً بی‌پاسخ نمی‌ماند.

 

انتهای پیام/