به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانه نیوز، خدام کاروان زیرسایه خورشید با اجرای ویژه مراسمات دهه کرامت و حمل پرچم مطهر آستان قدس رضوی در شهر میانه مورد استقبال بی نظیر اهالی قرار گرفتند.

این کاروان از صبح امروز چهارشنبه ۱۱ مرداد ماه وارد شهر میانه شد و با استقبال گسترده دلدادگان و شیفتگان حضرت شمس الشموس قرار گرفت.

در این مراسم امام جمعه میانه در مسجد جامع این شهرستان در جمع خادمان رضوی به ایراد سخنرانی در مورد مناقب اهل‌بیت و جایگاه امام رضا(ع) پرداخت.

اجرای مراسم مداحی،حاج ولی الله کلامی زنجانی از دیگر برنامه های امروز بود که با شور و حال خاصی در بین حضار و عاشقان امام رئوف در دستور کار قرار گرفت.

قرائت همگانی صلوات خاصه حضرت رضا(ع) و گرداندن پرچم متبرک آستان قدس رضوی به همراه اهدای تبرکات توسط خادمان بارگاه نورانی ثامن الحجج(ع) در این مراسم صورت گرفت که با استقبال بسیار عاشقان امام رضا(ع) همراه شد.

لازم به ذکر است؛ خادمان آستان قدس رضوی همزمان با سراسر کشور در قالب ویژه برنامه کاروان زیرسایه خورشید به استان آذربایجان شرقی آمدند تا پیام وحدت و یکپارچگی را در جهان و بین مسلمانان طنین انداز کنند.

 

 

خبرنگار و عکاس: محمد زینالی – سید محمدعلی حسینی

انتهای پیام/