معاون استاندارو فرماندارویژه شهرستان میانه گفت: ایران جزو کشورهایی است که در مسیر بلایای طبیعی از قبیل سیل ، زلزله و … واقع شده است.

 

به گزارش میانه نیوز : اسماعیل حیدری آزاد در مانور زلزله در دبیرستان دخترانه عفاف شهرستان میانه که همزمان با سراسر کشور برگزار شد با بیان اینکه دانش آموزان باید این مانورها را جدی گرفته و به دیده طنز و تئاتر به آن ننگرند گفت: دانش آموزان می توانند با فراگیری آموزشهای لازم ، به آگاهی و بصیرت خانواده های خود نیز در راستای کاهش خسارت جانی و مالی و یا پیشگیری از خسارات بیافزایند.
وی با تاکید بر اینکه کشور ایران با قرار گرفتن بر روی گسلهای آتشفشانی کشوری زلزله خیز به شمار می رود افزود: ارائه این آموزشها و دیگر امور از جمله کمکهای اولیه به دانش آموزان در سطوح مختلف از جمله دبیرستان ضروری به شمار می رود که امیدواریم مدیران و مسوولین مدارس ، هلال احمر و آتش نشانی و دیگر نهادهای مربوطه اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهند.
حیدری آزاد با تاکید بر زلزله های گذشته و اخیر در کشور ایران از جمله زلزله رودبار ، بم ، اهر و ورزقان و خسارات جانی و مالی فراوان در این زلزله ها، بر آموزش صحیح و اصولی دانش آموزان در مدارس تاکید کرده بر تاثیرگذاری این آموزشها در پیشگیری و کاهش خسارات اذعان کرد.

 

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

دسته : اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :