به گزارش خبرگزاری تسنیم از میانه، اجتماع بزرگ بسیجیان به مناسبت هفته بسیج مستضعفان و پیروزی جبهه مقاومت بر داعش در شهرستان میانه با حضور گسترده مردم بسیجی و ولایت مدار این شهرستان برگزار شد.

فرمانده سپاه شهرستان میانه در حاشیه این مراسم، بابیان اینکه اقتدار امروز جامعه را مدیون خون شهیدان و ایثارگری جانبازان هستیم اظهار کرد: پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی و الهی وظیفه همگانی است، امروز تفکر بسیج و بسیجی جهانی شده و مرزهای جغرافیایی را یکی پس از دیگری پشت سرگذاشته و بیداری اسلامی را در نقاط مختلف جهان رقم‌زده است.

امام‌جمعه میانه نیز در این مراسم فاصله گرفتن امروز دشمن از مرزهای کشور و همچنین شکست داعش در خارج از مرز میهن اسلامی و پیروزی مقاومت در بسیاری از کشورهای جهان اسلام را حاصل ترویج تفکر بسیج در جامعه و جان‌فشانی‌ها و رشادت‌های شهدای گران‌قدر در هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد.

به گزارش تسنیم، در این اجتماع اقشار مختلف بسیجیان حضور داشتند و ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های نظام و انقلاب به اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و  ورزشی پرداختند که در پایان مراسم از خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان بسیجی تجلیل به عمل آمد.

تصاویر از محمد زینالی

انتهای پیام/

دسته : اخبار برگزیده, اخبار شهرستان میانه, گزارش تصویری

این خبر را به اشتراک بگذارید :