به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانه نیوز، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم ظهر امروز در جمع مسئولین و نیروهای نظامی شهرستان میانه که در محل مسجد الغدیر تیپ ۳۶ پمکا میانه برگزار شد، با اشاره به اینکه ترامپ با اعلام قدس شریف به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی نابودی این رژیم کودک‌کش را پیش‌انداخت، اظهار کرد: امت اسلامی در مقابل این توطئه امریکا به‌شدت ایستادگی کرده و واکنش تندی به این تصمیم آنان نشان دادند لذا این توطئه دشمنان همانند نقشه جدایی اقلیم کردستان عراق به نتیجه نرسیده و شکست خواهد خورد.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی بابیان اینکه دشمنان می‌خواستند با جدایی کردستان عراق داعشی دیگر مقابل ایران قرار دهند، افزود: ضربه بزرگی در آینده به غده سرطانی رژیم صهیونیستی وارد خواهد شد و آنان خواهند خواهند فهمید درگیری با ملت ایران چه عواقبی دارد.

وی با اشاره به اینکه آزادی قدس شریف به‌زودی اتفاق خواهد افتاد، خاطرنشان کرد: قدس متعلق به مسلمین جهان است و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در ۲۵ سال آینده اسرائیلی روی زمین نخواهند ماند.

امام‌جمعه تبریز در ادامه به تحولات یمن اشاره کرد و گفت: علی عبدالله صالح از رهبران یمن به سرنوشت صدام دچار شد وی پس از چند دهه فعالیت دیکتاتورانه به جرم خیانت به موضوع بیداری اسلامی ملت یمن به سزای اعمال خود رسید؛ یمن ازجمله کشورهایی بود که امواج بیداری اسلامی آنجا را فراگرفته بود.

وی خاطرنشان کرد: عبدالله صالح برای جبران شکست‌های خود با جنبش انصارالله متحد شد کد در ظاهر در کنار آنها قرار گرفت تا اینکه در هفته گذشته مشخص شد که وی از عربستان و امارات دستور گرفته و طبق نقشه آنان عمل می‌کند لذا وی سعی داشت تا فتنه‌ای علیه انقلاب مردم یمن برپا کند که درنتیجه توسط مردم یمن به سزای اعمال خود رسید.

خبرنگار: محمد زینالی

انتهای پیام/