قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

افزایش 20 درصدی سرقت های خرد در شهرستان میانه

افزایش 20 درصدی سرقت های خرد در شهرستان میانه

به گزارش میانه نیوز، سرهنگ رمضان اللهوردیان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران به مناسبت هفته نیروی انتظامی افزود: در این مدت به 11 هزار تماس با پلیس رسیدگی شده است که از این تعداد 5 هزار تماس عملیاتی و بقیه مشاوره بود.

وی نسبت به افزایش جرایم اینترنتی به ویژه برداشت اینترانتی غیرمجاز از حساب های بانکی خبر داد و اظهار داشت: نشر اکاذب و هتک حیثیت در این مدت بیش از 100 درصد کاهش یافته است.

فرمانده انتظامی میانه با اشاره به کشف بالای 90 درصدی پرونده های ارجاع شده به پلیس، یادآوری کرد: امسال 30 کیلوگرم مواد مخدر کشف و 64 مورد پاکسازی محیط انجام و 950 معتاد متجاهر از سطح شهرستان جمع آوری شده است.

اللهوردیان با اشاره به افزایش 100 درصدی جمع آوری سلاح در سال جاری، از برخورد با 15 مورد تخلف صنفی و 500 تذکر به اصناف متخلف خبر داد و افزود: با اقدام های به موقع و مطلوب پلیس شاهد کاهش 66 درصدی شکایت از پلیس هستیم.

وی با اشاره به کاهش 17 درصدی سرقت های بزرگ و افزایش 20 درصدی سرقت های خرد در شهرستان میانه گفت: در سال جاری 7 باند سرقت متلاشی و کالاهای قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال کشف شده است.

فرمانده انتظامی میانه با بیان اینکه در تصادفات عامل انسانی 75 درصد و راه و وسیله نقلیه 25 درصد نقش دارد، از افزایش تصادفات منجر به فوت در جاده های درون شهری و برون شهری و کاهش 2 درصدی تصادفات جرحی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ اللهوردیان ادامه داد: تعداد مراجعان به کلانتری ها و پاسگاه ها کاهش یافته که این امر در سایه خدمات مشاوره ای در کلانتری ها و تلاش روزافزون نیروی انتظامی است.

انتهای پیام/

دسته : اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.