به گزارش میانه نیوز، حجت الاسلام و المسلمین عبدالله محمدی شامگاه امشب در جلسه شورای اداری شهرستان میانه که با حضور فتاح در محل سالن اجلاس فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه شهرستان میانه نیازمند توجه ویژه مسئولان استانی و کشوری است اظهار داشت: شهرستان میانه دیار عالمان و دانشمندان بزرگی است که به اندازه یک استان شهید در راه اسلام داده است ولی متاسفانه مورد کم لطفی برخی مسئولان قرار گرفته است.

امام جمعه میانه با بیان اینکه برخی روستاهای شهرستان میانه همانند روستاهای سیستان و بلوچستان محروم هستند افزود: شهرستان میانه به عنوان وسیع ترین شهرستان استان آذربایجان شرقی بیش از 400 روستا دارد که راه بسیاری از این روستاها همچنان خاکی هستند و ساکنان این روستاها در رفت و آمد خود با مشکلات زیادی برخورد می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه شهرستان میانه ویژه بوده ولی توجه ویژه ای به آن نمی‌شود تصریح کرد: وضعیت راه‌های مواصلاتی این میانه بیانگر بی توجهی مسئولان امر نسبت به این شهرستان است امید است مسئولان نسبت به وعده‌هایی که جهت بهبود وضعیت راه‌های میانه داده اند عمل کنند.

محمدی ادامه داد: خوشبختانه در حوزه کمک به محرومان و مستضعفین به لطف وجود مدیر پاک دست و فعالی همچون آقای فتاح اکنون کمیته امداد امام خمینی (ره) میانه جزو نهادهایی است که برای مددجویان نسبت به سایر شهرستان‌ها بهترین خدمات را ارائه می‌کند مردم میانه مردمان خیری هستند که همواره دست یاری خود را همیشه به سوی این مجموعه انقلابی دراز کرده اند.

امام جمعه میانه در پایان خطاب به رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: آقای فتاح از شما انتظارمان بیش از این است که به میانه نگاه ویژه ای داشته باشید ما در شهرستان میانه افراد مستضعف زیادی داریم که باید بیش از این دست آنان را بگیریم.

انتهای پیام/

دسته : اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :