به گزارش میانه نیوز، یعقوب شیویاری نماینده مردم شهرستان میانه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی آناج با اشاره به فراخوان رهبر انقلاب برای تکمیل الگوی پیشرفت ایران در ۵۰ سال آینده، خاطرنشان ساخت: تدوین این سند قرار است 3 سال بعد به اتمام برسد و دعوت رهبر انقلاب از عموم برای بررسی محورها و ارائه‌ی نظریات‌شان در این خصوص نشان از توجه ایشان به جامعه‌ی نخبگانی کشور و دخالت آحاد مردم در سرنوشت‌شان دارد.

وی با بیان اینکه کلیت سند پیشرفت در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، بین‌المللی و حتی سیاسی را شامل می‌شود و تحقق آن بسیار راهگشاست، تصریح کرد: تکمیل این سند به‌دست جوانان نخبه و اشخاص صاحب‌نظر رخ می‌دهد و تحقق بندهای آن نیز بایستی توسط ملت مطالبه گردد و همه پایِ کار آیند.

نماینده مردم میانه با اعلام اینکه گاهاً می‌بینیم دولت‌مردان عمداً و یا سهواً از اجرای مطالبات و فرامین رهبر معظم انقلاب شانه خالی می‌کنند، توضیح داد: نمونه‌ی این بی‌‌توجهی را در اقتصاد مقاومتی دیدیم و امروز شاهد تبعات آن در جامعه هستیم، یا در برنامه‌ی پنج‌ساله تعلل دولت را ناظر بودیم و اکنون زیر 30 درصد آن محقق شده است.

وی در پایان صحبت‌های خود بیان داشت: امیدواریم بعد از تکمیل سند و توجه مردم به محورهای آن، در سال 1400 شاهد کابینه‌ای باشیم که در جهت اهداف این سند گام بر دارد.

انتهای پیام/

دسته : اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :