به گزارش میانه نیوز، سرهنگ پاسدار حسین محمدی ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهر میانه به مناسبت هفته بسیج در جمع پرشور نمازگزاران با بیان اینکه بسیج از جنس مردم با عشق و علاقه و تمام قد از ارزش‌های نظام و انقلاب دفاع کرده و خواهد کرد اظهار داشت: تفکر ارزشمند بسیج شاهکار و معجزه فکری امام خمینی(ره) و موهبتی الهی است.

وی با بیان اینکه ثمرات و برکات بسیج در جامعه نمایان است، افزود: بزر نونهال بسیج از ابتدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس تا اکنون تبدیل به درختی تنومند و در خارج از مرزهای کشور ایفای نقش می‌کند.

فرمانده سپاه میانه تصریح کرد: هم اکنون تفکر بسیج دم گوش استکبار و خطری جدی برای آنان است.

محمدی با اشاره به زمین گیر شدن گروه‌های تروریستی در منطقه و حمایت از مظلومین و صدور انقلاب اسلامی را از جمله ثمرات تشکیل بسیج و نیروهای مردمی در طی 40 سال انقلاب اسلامی عنوان کرد‌.

وی به فرمایشات امام راحل(ره) در راستای نامگذاری بسیج به عنوان شجره طیبه، اظهار داشت: مردم مؤمن و متعهد ایران اسلامی میوه شیرن و عزت و سربلندی نظام و انقلاب است.

فرمانده سپاه میانه با بیان اینکه امروز به برکت بسبج چشم طمع دشمنان و جهانخواران از کشور دور مانده است، خاطرنشان کرد: مسئولین باید خود را نوکر و خادم مردم و بسیج بدانند.

وی افزود: چیزی که کشور را از سایه جنگ دور کرد تفکر بسیجی بوده و این قوای مردمی همواره در برهه‌های مهم و حساس از جمله هشت سال دفاع مقدس و شرایط حساس بحرانی کشور از جمله بلایای طبیعی نقش سازنده و مهم ایفا کرده است.

فرمانده سپاه ناحیه میانه از ولایت مداری، طهارت باطنی، خدا محوری و تفکر و زندگی و عمل انقلابی از جمله شاخصه اصلی بسیج یاد کرد که باعث شده این قوای مردمی محبوب قلوب تمام جامعه شود.

وی با بیان اینکه بسیج برکت و زینت جامعه ماست بر لزوم بصیرت افزایی به عنوان نیاز اصلی جامعه امروز تاکید کرد و افزود: برون رفت از مشکلات و غلبه بر دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان با تفکر بسیجی امکان پذیر و دادن دست بیعت با آمریکا و استکبار جهانی اهانت به خون پاک شهیدان است.

محمدی از بین بردن اتحاد و وحدت در جامعه و تغییر در مسیر سیاست داخلی و خارجی کشور و تضعیف توان موشکی و ایجاد یاس و ناامید در بین جوانان و ناکارآمد نشان دادن نظام و انقلاب را از جمله مهم‌ترین اهداف دشمنان عنوان کرد.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

دسته : اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :