تکواندوکاران شهرستان میانه در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا درخشان ظاهر شدند.

به گزارش میانه نیوز به نقل از فارس، نهمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا با حضور ۷۷ تکواندوکار در قالب ۱۱ تیم از کشورهای ایران‌(۳ تیم/ شهرداری ورامین – دانشگاه آزاداسلامی – لوازم خانگی کن)، پاکستان‌(۲ تیم/ الف و ب)، عراق‌(۲ تیم/ پلیس – البصره)، عمان‌(۲ تیم/ مجان – چلنجینگ تکواندو آکادمی) و سوریه‌(۲ تیم/ باشگاه ایگل و سوریه) در مجموعه ورزشی ‌المپیک‌ جزیره کیش برگزار شد که در پایان تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی، شهرداری ورامین و لوازم خانگی کن در رده‌های اول تا سوم مسابقات قرار گرفتند.

از ۵ مدال طلا تیم دانشگاه آزاد اسلامی، ۳ مدال طلا توسط تکواندوکاران میانه کسب شد. میرهاشم حسینی در وزن ۶۸-، عرفان ناظمی در وزن ۸۰- و سعید رجبی در وزن  ۸۷+  تکواندوکاران میانه‌ای بودند که به مدال طلا دست یافتند.

حامد اصغری دیگر تکواندوکار میانه‌ای که در تیم لوازم خانگی کن حضور داشت، در وزن ۶۳- کیلوگرم به مدال نقره دست یافت.

همچنین مهدی یوسفی از تکواندوکاران تیم میانه ‌که در چلنجینگ تکواندو آکادمی عمان حضور داشت، به مدال برنز وزن منفی ۶۸ کیلوگرم دست یافت.

بدین ترتیب شهر میانه با کسب ۳ مدال طلا، یک نقره و یک برنز بهترین عملکرد را در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا را کسب کرده و این شهر را می‌توان پایتخت تکواندو آسیا نامبرد.

تکواندوکاران میانه‌ای در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی نیز ۲ مدال طلا و یک نقره برای کاروان ایران کسب کرده بودند.

انتهای پیام/

دسته : اخبار برگزیده, اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :