جلسه دیدار نوروزی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ویژه همزمان با پنجم فروردین سال ۹۸ با حضور اعضای شورای اداری،شورای تامین، اصناف، کسبه و بازاریان، ریش سفیدان و معتمدین شهرستان میانه برگزار شد.
به گزارش میانه نیوز، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اینکه سرمایه گذاری و اشتغالزایی از نیازهای مهم شهرستان در دستیابی به توسعه است گفت:ما باید با تمامی توان به رفع مشکلات و مطالبات مردم بپردازیم.
محمدرضا مشایخی در جلسه شورای اداری با حضور اعضای شورای اداری، شورای تامین، معتمدین و ریش سفیدان شهرستان از حمایت و همراهی معتمدین و ریش سفیدان با دستگاههای شهرستان  بویژه در امور اجرایی تقدیر نمود.
مشایخی با اذعان بر اینکه اقتصاد و رونق تولید از مسائل اصلی کشور ما در حال حاضر محسوب می شود افزود: خوشبختانه علی رغم همه تهدیدها و هجمه ها از سوی دشمنان و معاندین نظام که سبب ایجاد نارضایتی، بار روانی و پمپاژ یاس و ناامیدی در جامعه می شد، توانستیم به لطف خدا و پشتیبانی مردم بویژه با حضور پرشور و حداکثری مردم از این گذر عبور موفق داشته باشیم.
فرماندار میانه در ادامه با تاکید بر شعار سال از سوی مقام معظم رهبری به نام رونق تولید گفت: نامگذاری این سالهای متوالی بر محور بازار، اقتصاد و تولید نشانگر نگاه عالمانه و تخصصی رهبر معظم نظام در وضعیت کنونی مملکت است.
وی تکیه بر توان داخلی، استفاده از ظرفیتها و داشته ها، استقلال کشور، رفع مشکل اشتغال و افزایش ارزش پول ملی بنا بر فرموده مقام معظم رهبری را از تبعات مثبت رونق تولید عنوان نمود.
مشایخی جلب و جذب سرمایه گذار، رفع موانع تولید، اقدام بموقع برای رفع موانع را از کارهایی خواند که نیاز به وحدت و همدلی دستگاههای اجرایی و بانکها داشته و باید عامل به مصوبات جلسه های رفع موانع تولید باشند.
وی در پایان اجرای پروژه های راه و آب را از اولویتهای شهرستان در سال جاری برشمرده افزود: تکمیل پل دوم قوری چای، فضاسازی و تسهیل در عبور و مرور بین معابر شهری از جمله بلوار زینبیه که تابلو و ویترین میانه به شمار می رود، تسهیل عبور و مرور از ورودی تبریز، ورودی از سمت زنجان و تکمیل روشنایی این محور در ادامه برنامه های انجام شده برای ایام عید از دیگر اموری خواهد بود که در سال جاری در کنار کارهای جاری و اشتغال و سرمایه گذاری به اجرا خواهیم رساند.
جلسه دیدار نوروزی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ویژه همزمان با پنجم فروردین سال ۹۸ با حضور اعضای شورای اداری،شورای تامین، اصناف و بازاریان، ریش سفیدان و معتمدین شهرستان میانه برگزار شد.
انتهای پیام/

دسته : اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :