امام‌جمعه میانه بابیان اینکه سپاه در دفاع از اسلام و انقلاب پیشگام است گفت: سپاه پاسداران حامی حق‌طلبان است آمریکا از قدرت سپاه در منطقه واهمه دارد سپاه در خدمت‌رسانی و سازندگی و رونق تولید در خط مقدم بوده است.

به گزارش میانه نیوز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالله محمدی در خطبه‌های امروز نماز جمعه شهر میانه که با حضور پرشور مردم در محل مسجد جامع این شهر برگزار شد، با اشاره به اینکه لباس پاسداری لباس جهاد و شهادت است اظهار داشت: ترامپ دیوانه سپاه دلاور ایران اسلامی این نهاد انقلابی را به‌عنوان تروریست معرفی کرده است این امر نشان می‌دهد که چقدر سپاه پاسداران با عملکرد مقتدرانه خود خشم آمریکایی‌ها را برافروخته است.

امام‌جمعه میانه افزود: برای اولین بار بعد از نیروهای سپاه پاسداران آیت‌الله شهید مدنی و آیت‌الله شهید اشرفی اصفهانی لباس سپاه بر تن کرده و برای مردم خطبه خواندند.

وی با تأکید بر اینکه ائمه جمعه با بر تن کردند لباس پاسداری اعلام می‌کنند که ملت ایران در کنار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند گفت: پاسداران جهادگران حقیقی هستند که در بزنگاه‌ها و در عرصه‌های مختلف به یاری مردم و کشور شتافته‌اند ما بارها دیده‌ایم عده‌ای غرب‌گرا به‌واسطه مال دوستی و منفعت‌طلبی امنیت کشور را به خطر انداخته‌اند اما به حول قوه الهی و با تلاش و کوشش نیروهای مسلح جمهوری اسلامی امروز مردم در امنیت کامل و با آرامش زندگی می‌کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدی با اشاره به آیه ” وَ اَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّهٍ ” اذعان داشت: این آیه قرآنی که در سینه و پیشانی سپاهیان است بدین معنی است که آماده کنید در مقابل دشمنان هر چه که توان دارید امروز سپاه با تکیه‌بر قدرت و توان داخلی موشک‌های نقطه زن و انواع سلاح‌های پیشرفته جنگی را تولید کرده و در اختیار دارد ما از قدرت خداوند متعال غافل نبوده و معتقدیم قدرت و عزت برای خداوند متعال است اگر امروز سپاه ما به عزت و قدرت رسیده ما آن را مرهون لطف و عنایت پروردگار می‌دانیم.

امام‌جمعه میانه در ادامه با اشاره به آیه ۲۴ سوره توبه خطاب به نمازگزاران گفت: خداوند در این آیه به بشر تذکر می‌دهد که فقط به فکر خویشاوندان خود نباشند چراکه والاتر از همه این مسائل توجه به خداوند، پیامبران، ائمه اطهار علیه‌السلام و جهاد درراه خداست؛ سنت خداوند این است انسان‌هایی که در مسیر الهی جهاد نکنند شکست می‌خورند امروز نیز در این برهه زمانی امت ما حول محور اسلام و ولایت و اعتقاد راسخ به قدرت لایزال الهی متحد شده و پوزه دشمنان اسلام را به خاک خواهند مالید.

وی همچنین با ذکر این موضوع که ما در عرصه‌های مختلف در مقابله با کفار و دشمنان اسلام به‌واسطه همراهی با خداوند پیروز شده‌ایم تصریح کرد: سپاه پاسداران امروز در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف یار و یاور ملت ایران است؛ ما درصحنه‌های مختلف که فکر پیروزی را نمی‌کردیم پیروز میدان شدیم؛ در عملیات صحرای طبس خداوند متعال به یاری ما آمد؛ امام خمینی (ره) در آن زمان فرمودند که شن‌ها مأمور خدا بودند، باد مأمور خداست.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان میانه با اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خار چشم دشمنان اسلام است افزود: آمریکایی‌ها خیال کردند با تروریست خطاب کردن سپاه پاسداران ما عقب‌نشینی می‌کنیم ما ممنونیم که با این کار جاهلانه باعث به وجود آمدن اتحادی عظیم در کشور شدید حتی برخی از غرب‌گرا هم نیز در داخل به خود آمده و آگاه شدند که آمریکا به تعبیر واقعی یک جنایتکار مکار است؛ خداوند توبه پذیر است و افرادی که با نادانی درگذشته به سپاه پاسداران هجمه می‌آوردند امروز لباس پاسداری بر تن کرده و اتحاد و انسجام خوبی را به نمایش گذاشتند.

وی با اشاره ۲۸ فروردین سالروز ولادت حضرت علی‌اکبر علیه‌السلام و روز جوان این روز را به جوانان کشور تبریک گفت.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدی با تبریک ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و سالروز ولادت مقام معظم رهبری، برای ایشان طول عمر باعزت آرزو کرد.

امام‌جمعه میانه در ادامه سخنان خود بابیان اینکه سپاه در دفاع از اسلام و انقلاب پیشگام است خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران حامی حق‌طلبان است آمریکا از قدرت سپاه در منطقه واهمه دارد سپاه در خدمت‌رسانی به مردم در هنگام سیل، زلزله، محرومیت زدایی، سازندگی و رونق تولید در خط مقدم بوده است امروز دشمن به دنبال عملیات روانی علیه این مجموعه انقلابی است تا به وابستگی به غرب را مثبت جلوه دهد لکن شکست‌های دشمنان در عرصه‌های مختلف موجب خشم و عصبانیت آنان از سپاه شده است.

وی ادامه داد: از سال ۲۰۰۱ تاکنون روسای جمهور ناجنس آمریکا تلاش کرده‌اند که سپاه پاسداران را به‌عنوان تروریست معرفی کنند که درنهایت این کار را ترامپ جاهل برای دفاع از اسرائیل انجام داد مردم باید ازاین‌گونه عملیات روانی دشمنان آگاه باشند تا آنان نتوانند به اهداف پلید خود دست پیدا کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدی همچنین با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار نخست‌وزیر عراق گفت: حضرت آقا در این دیدار گفتند دولت عراق باید کاری کند که نظامیان آمریکایی هر چه زودتر از عراق خارج شوند.

امام‌جمعه میانه در پایان با اشاره به کودتا در سودان گفت: عمر البشیر باخیانت به ایران با سعودی ها همکاری کرده ها و در قتل و کشتار مردم مظلوم یمن سهیم بود و امروز ارتش سودان به سرپرستی وزیر دفاع این کشور علیه این نانجیب کودتا کرده و وی را زندانی کرده اند.

خبرنگار: محمد زینالی

انتهای پیام/

دسته : اخبار برگزیده, اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :