معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه میانه در کارگاه تبیین شعار سال با تاکید بر لزوم وحدت بین مردم و مسئولین برای تحقق شعار سال، گفت: پاشنه آشیل مشکلات کنونی کشور، مشکلات اقتصادی است و تا زمانی که بین مردم و مسئولین کشور، فاصله نیافتد و مدیریت منابع به درستی انجام شود، هیچ خدشه ای به نظام و کشور وارد نخواهد شد.   

به گزارش میانه نیوز، محمدرضا مشایخی در جمع کارکنان سپاه میانه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، عملیاتی شدن منویات رهبری و حل مسائل کشور را منوط به هم پیمانی مردم و مسئولین عنوان کرد و اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی برآمده از بطن مردم است و حضور همیشگی مردم در صحنه های انقلاب، نشانی از پشتیبانی عمیق آنان از نظام و ارزشهاست.

وی افزود: مردم به عنوان بزرگترین تکیه گاه نظام و مسئولین، نقش بسیار بزرگی در برون رفت از مشکلات پرچالش سال ۹۷ داشتند. آنها فرق بین مشکلات نظام را از خود نظام، تفکیک و تشخیص می دهند و با صبر و پشتیبانی های خود، تمامی توطئه های دشمن را ناکام می گذارند.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه میانه حل تمامی مشکلات کشور اعم از اشتغال، معیشت، گرانی و … را منوط به عمل به فرمایشات رهبری دانست و افزود: برای مقابله با جنگ تمام عیار اقتصادی باید تکیه بر توان داخلی و حمایت از کالای ایرانی، در راس تمامی اموراتمان قرار گیرد.

فرماندار میانه؛ پایاب سدها و منابع آب، معادن، صنایع بخصوص صنعت فولاد، گردشگری و پرورش دام سبک را از جمله مهمترین عرصه های مورد حمایت دولت از سرمایه گذاران شهرستان در سال جدید عنوان کرد و تصریح کرد: امسال علاوه بر سیاستهای تشویقی، سیاستهای تخفیفی و تسهیلات کارا برای سرمایه گذاران در نظر گرفته خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اقدام اخیر ترامپ، این اقدام را اقدامی احمقانه از سوی رژیم استکباری آمریکا خواند و با اشاره به حمایت های همه جانبه مردم از سپاه، گفت: سپاه یک نهاد مردمی و متعلق به آحاد ۸۰ میلیون نفری کشور است و از پشتیبانی همه ملت برخوردار است و امثال ترامپ نمی تواند گزندی به آن وارد کند.

فرمانده سپاه میانه نیز در این کارگاه ضمن تقدیر از واکنش صریح و ارزشمند مردم در حمایت از سپاه پاسداران در برابر اظهارات سخیف ترامپ، سپاه را برگرفته از بطن مردم توصیف کرد و افزود: عملکرد ۴۰ ساله سپاه، مردمی بودنش را به خوبی اثبات می کند.

حسین محمدی از آمادگی کامل نیروهای سپاه برای اجرایی کردن و عملیاتی نمودن شعار سال و کلام رهبری خبر داد و گفت: کلام رهبری کلامی استراتژیک است و مردم باید با نگاهی استراتژیک به عملیاتی کردن فرمایشات ایشان با اتحاد و همدلی، روند تولید را در کشور رونق دهند./ خبرنگار: علی محمد عزتی

انتهای پیام/

دسته : اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :