نماینده مردم میانه در مجلس گفت: وزارت نیرو اهمیت احداث و ساخت سدها را در سیلاب اخیر دیده و لذا شایسته است در خصوص سد شهریار که بیش از ۲ هزار میلیارد تومان برای ساخت آن هزینه شده است؛ اقدامات بعدی انجام شود.

به گزارش میانه نیوز، یعقوب شیویاری نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود در صحن علنی گفت: با همه خانواده‌هایی که در جریان سیل دچار حادثه شده‌ و عزیزان خود را از دست داده‌اند همدردی می کنم.

وی افزود: از رهبر فرزانه انقلاب به دلیل دستورشان به مسئولین و نیروهای مسلح برای کمک به سیل زدگان تشکر می‌کنم.

نماینده مردم میانه در مجلس با اشاره به اقدام اخیر ترامپ در تروریستی خطاب کردن سپاه تصریح کرد: سپاهیان عزیز مطمئن باشند که عزت و اقتدارشان بیش از پیش خواهد بود و تصمیم حقیرانه و کوته نظرانه ترامپ و عواملش باعث اقتدار بیش از پیش سپاه در اقصی نقاط جهان خواهد شد. 

وی خطاب به حسن روحانی رئیس جمهور گفت: بارها به شما و دولت متذکر شده و جلسات مختلفی را در خصوص فرمانداری شهر ترکمنچای برگزار کردیم که متاسفانه این شهر مظلوم واقع شده است و شما هم هیچ کاری را انجام ندادید لذا باید دستور اساسی در این خصوص صادر شود. 

شیویاری خطاب به اردکانیان وزیر نیرو افزود: این وزارتخانه اهمیت احداث و ساخت سدها را در سیلاب اخیر دید لذا شایسته است در خصوص سد شهریار که بیش از ۲ هزار میلیارد تومان برای ساخت آن هزینه شده است؛ اقدامات بعدی انجام شود همچنین در مورد سد گرمی‌چای هم باید اقدام عاجل برای تکمیل آن صورت گیرد. 

وی خطاب به رضا اسلامی وزیر راه و شهرسازی گفت: امروز تصویری را از راه‌های شهری و روستایی شهر میانه به استحضار شما رساندم لذا شما باید در زمینه اصلاح این راه‌ها اقدام عاجلی انجام دهد.

شیویاری خطاب به وزرای دولت تصریح کرد: وزیران و مدیران بهتر است بدانند که نباید آنها را مدیریت کنند لذا بهتر است آنها در اقدامات و رفتار خود تجدید نظر کنند. 

انتهای پیام/ 

دسته : اخبار برگزیده, اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :