امام جمعه میانه در آیین گرامیداشت روز ارتش با اشاره به کارنامه درخشان ارتش ایران پس از انقلاب اسلامی و پیشرفت های روزافزون آن در عرصه های مختلف، گفت: ارتش ما امروز نه تنها در سطح منطقه بلکه در سطح جهان، جزو بهترین ارتش هاست.

به گزارش میانه نیوز،حجت الاسلام عبدالله محمدی با بیان اینکه نخستین شهدای انقلاب، نیروهایی از بدنه ارتش هستند، از شهدای بزرگی همچون قرنی، نامجو، فلاحی، فکوری و ستاری یاد کرد و اظهار داشت: تقدیم ۴۸۰۰۰ شهید سرافراز در راه اسلام، قرآن و وطن، و نابود سازی حزب دموکرات و کوموله در کردستان از افتخارات این ارگان است.

وی خدمات شبانه روزی ارتش برای ملت را یادآور شده و به حضور موثر و صادقانه ارتشیان در خدمت رسانی به مناطق سیل زده اشاره کرد و افزود: امروز ارتش ما در تمامی ابعاد نظامی، اخلاقی، اعتقادی و دینی غیرقابل مقایسه با ارتش رژیم پهلوی است و ما امروز ارتشی داریم که مردمی بوده و در صحنه های مختلف تولید و سازندگی در کنار ملت، قدم های بزرگی برمی دارد.

آیین گرامیداشت روز ارتش با حضور صدها نفر از نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولان و بسیجیان در محل صبحگاه تیپ پمکا میانه برگزار و در پایان، مزار مطهر شهدای این شهرستان گلباران و عطرافشانی شد.

کلیدواژه ها :

دسته : اخبار برگزیده, اخبار شهرستان میانه, گزارش تصویری

این خبر را به اشتراک بگذارید :