فرمانده سپاه میانه در جمع اصحاب رسانه، انقلاب اسلامی را ثمره تلاشهای چندین ساله امام، بسیج را میوه ای از میوه های انقلاب و بسیج سازندگی را از مهمترین دستاوردهای بسیج عنوان کرد.

به گزارش میانه نیوز،حسین محمدی با اشاره به خدمات ارزشمند بسیج سازندگی در عرصه های مختلف محرومیت زدایی، عمران و آبادانی کشور، اظهار کرد: فعالیت های مردمی بسیج سازندگی به قدری گسترده، بی پایان و غیرقابل شمارش است که با رخداد هر مشکلی در کشور، اذهان مردم به سمت بسیج سازندگی برای رفع این مشکل، سوق می یابد.

وی بسیج سازندگی را یکی از ارکان مهم سپاه با هدف خدمات رسانی، سازندگی، توسعه، آبادانی و محرومیت زدایی قلمداد کرد و افزود: انتظار رهبر در شرایط کنونی از سپاه و بسیج، خدمت رسانی به مردم است و بسیج با تمام قوا برای حل تمامی مشکلات مردم بدون هیچگونه منّتی آماده کمک، همیاری و همکاری با دولت است.

محمدی بسیج سازندگی را بازوی توانمند نظام در تولید و اشتغال دانست و افزود: مسئولیت پذیری و تقویت انگیزه در دل جوانان، آموزش مهارتهای زندگی به جوانان در کنار فعالیتهای اجرایی، خدمات رسانی، محرومیت زدایی و بهینه سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان از مهمترین اهداف بسیج سازندگی است و این خدمات امکان نمی یابد مگر با تعمیق معنویت و طهارت باطنی.

فرمانده سپاه میانه در ادامه به تشریح فعالیت های بی شمار بسیج سازندگی در شهرستان میانه در عرصه های مختلف علمی، خدمات رسانی، عمرانی، محرومیت زدایی و پزشکی پرداخت و با اشاره به فعالیت های آن در حادثه سیل اخیر، گفت: جمع آوری قریب یک میلیارد ریال کمک های نقدی، یک میلیارد ریال کمک های غیرنقدی و فعالیت عمرانی گروه های جهادی ۲۰ نفره به مدت ۱۰ روز در شهرستان پل دختر از جمله فعالیت های بسیج سازندگی میانه در امداد رسانی به مناطق سیل زده است.

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج سازندگی، نشست خبری اصحاب رسانه با فرمانده سپاه میانه برگزار شد.

انتهای پیام/

دسته : اخبار برگزیده, اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :