مسئول بسیج سازندگی سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی، اوج خدمت رسانی در بدنه سپاه و بسیج را خدمت رسانی به مردم خوانده گفت: دشمنان در مقابل کارهای جهادی نیروهای انقلاب اسلامی عاجز مانده اند.

به گزارش میانه نیوز، سرهنگ پاسدار اسکندری با بیان اینکه مردم ولایت مدار و شهید پرور میانه همچون ایام دفاع مقدس همواره همگام با بسیج سازندگی در صف اول کمک رسانی به نیازمندان از جمله سیل زدگان کشور بوده اند، ساخت ۷۵۰ واحد مسکونی در مناطق سیل زده کشور را برعهده بسیج سازندگی استان آذربایجان شرقی در قالب طرح همبستگی برشمرد.

وی هم افزایی و وحدت رویه مسئولین دولتی، سپاه و بسیج  را لازمه تکمیل و اجرای پروژه های بسیج سازندگی در سطح شهرستان میانه خوانده، ماهیت نظام و نیروهای انقلاب را حضور و مشارکت حداکثری در حمایت و کمک به هم نوع خواند.

image 2019 7 1 2 18 12 836 Dyt

فرمانده سپاه ناحیه میانه نیز در بیست و دومین کارگروه بسیج سازندگی شهرستان میانه از همکاری و همیاری ادارات شهرستان میانه در پیشبرد برنامه ها و پروژه های سازندگی شهرستان تقدیر نمود.

سرهنگ حسین محمدی گفت: برنامه های بسیج سازندگی در سال جاری با محوریت مساجد در راستای جمع آوری کمک های مردمی و خدمت به نیازمندگان و آسیب دیدگان در حال انجام است.

وی خدمت رسانی در شان و جایگاه مردم  و جامعه را وظیفه اصلی سپاه، بسیج و تمامی مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان کرده گفت:  امسال ساخت ۱۵۰ خانه مددجویی و خانه محروم از سوی بسیج سازندگی و مشارکت ادارات در سال جاری در سطح شهرستان میانه رقم خواهد خورد.   

انتهای پیام/

دسته : اخبار ادارات میانه, اخبار برگزیده, اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :