در حضور مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه و بابایی قائم مقام حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی، رئیس جدید اداره محیط زیست میانه معرفی شد.

محمدرضا مشایخی در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات قاسم زاده رییس سابق محیط زیست شهرستان برای حیدرعلی امیرزاده در سمت رییس جدید این اداره آرزوی توفیق در انجام وظایف نموده، گفت: موضوع محیط زیست صرفا محدود و منحصر به یک اداره خاص نبوده و یکی از محوری ترین موضوعاتی است که باید حفاظت و حراست از آن توسط دستگاههای اداری و مردم با حساسیت بالایی رعایت شده و مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی توسعه پایدار را مهمترین هدف اصلی مجموعه شهرستان عنوان نموده گفت: حفظ محیط زیست نیز یکی از اهداف توسعه پایدار است که بایستی تلاش کنیم با بهره مندی از پتانسل های موجود در سطح شهرستان، به حفظ و حراست از محیط زیست پرداخته و با این کار، مقدمات توسعه و پیشرفت  هر چه بیشتر شهرستان را فراهم کنیم.

مشایخی تاکید کرد: حفظ محیط زیست باید از تمامی ابعاد در اهداف توسعه ای و برنامه ریزی های شهرستان گنجانده شده و از سوی محیط زیست نیز به اجرا گذاشته شود.

در این جلسه حیدرعلی امیرزاده بعنوان رئیس جدید اداره حفاظت محیط زیست معارفه و از زحمات امیر قاسم زاده رئیس پیشین این اداره قدردانی شد.

گفتنی است امیرزاده، پیشتر ریاست اداره حفاظت محیط زیست سراب را عهده دار بود.

دسته : اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :