معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه حضور خیرین و حمایت های آنان در امور مختلفی همچون مدرسه سازی، پشتوانه ای محکم در کنار دولت است، گفت: شهرستان میانه بخاطر برخورداری از انسان هایی خیر و با گذشت قادر است بسیاری از نیازهای خود در زمینه های مختلف از جمله امور آموزشی را حل کند.

محمدرضا مشایخی در آیین کلنگ زنی آغاز احداث مدرسه ۲ کلاسه خیرساز روستای صومعه کبودین بخش کندوان، تشکیل و فعالیت مجمع خیرین مدرسه ساز در این بخش را گامی ارزشمند در راستای توسعه اهداف آموزشی توصیف کرده، افزود: مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان میانه با همت اعضا و خیرین آن خوشبختانه از جایگاه بالایی در استان برخوردار است.

وی ضمن قدردانی از دست اندرکاران اداره کل نوسازی مدارس استان، گفت: حمایت های این اداره کل سبب می شود تا بتوانیم هم در محیط شهری و هم روستایی شهرستان میانه جوابگوی نسل آتیه ساز از بابت ساخت مدارس ایمن و مقاوم که نیاز شهرستان هست، باشیم.

فرماندار ویژه میانه همچنین از خیر بزرگوار آقای مرتضوی و دیگر خیرین که تقبل هزینه های ساخت مدرسه روستای صومعه کبودین را نموده و در دیگر روستاهای این بخش نیز مشارکت چشمگیر دارند قدردانی کرد.

گفتنی است مدرسه خیرساز روستای صومعه کبودین قرار است با هزینه یک میلیارد ریالی خیرین در دو کلاس با زیربنای ۱۰۱ مترمربع ساخته شود.

viber image 2019 08 03 06 10 33

مشایخی همچنین با حضور در روستای اکبر آباد، کلنگ ساخت مدرسه در این روستا را که قرار است با اعتبارات دولتی ظرف امسال احداث شود را نیز زمین زد.

فرماندار میانه در جمع اهالی اکبرآباد نیز با اشاره به برنامه دولت تدبیر و امید برای خدمات رسانی به روستاها به عنوان سنگر تولید، افزود: دولت در زمینه خدمات دهی به روستاهای دور افتاده با شرایط مسیر صعب العبور به دنبال صرفه اقتصادی نیست و ما نه تنها سعی می کنیم به روستاها خدمت برسانیم بلکه برنامه هایی برای ارائه خدمات ارتقا یافته و رفاهی نیز هستیم.

مشایخی از بهره برداری برق روستای اکبر آباد در هفته دولت و همچنین گازرسانی به این روستا در آینده ای نزدیک خبر داد.

بازدید از راه های روستایی اکبرآباد، برزق، گنگدیک و قراجه که به تازگی با اعتبار ۷۰۰ میلیون ریال مشارکت مردمی و یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریالی روستاهای فاقد دهیاری بهسازی شده است از دیگر برنامه های محمدرضا مشایخی در بخش کندوان بود.

کلیدواژه ها :

دسته : اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :