رئیس شورای شهر میانه به مناسبت روز خبرنگار، با درخواست مدیر دفتر خبرگزاری تسنیم شهرستان میانه مبنی بر نام‌گذاری یکی از میادین این شهر به نام”خبرنگار” موافقت کرد.

به گزارش میانه نیوز، مهدی امینی با اعلام موافقت با درخواست محمد زینالی مدیر دفتر خبرگزاری تسنیم شهرستان میانه به‌عنوان نماینده جراید و رسانه‌های این شهرستان در شورای فرهنگ عمومی مبنی بر نام‌گذاری یکی از میادین میانه به نام”خبرنگار” اظهار داشت: ۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید محمود صارمی که به‌عنوان روز خبرنگار نام‌گذاری شده فرصت مغتنمی است تا از زحمات اصحاب رسانه و فعلان عرصه اطلاع‌رسانی قدردانی به عمل آید.

رئیس شورای شهر میانه افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر میانه با نامگذاری یکی از میادین بزرگ شهرک اندیشه به نام “خبرنگار” از زحمات آنان که نقش مهمی در اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی جامعه دارند قدردان بوده و این نام‌گذاری کم‌ترین کار ممکن در قبال زحمات و تلاش‌های این سخت‌کوشان و قشر فرهیخته است.

وی در پایان با تأکید بر اینکه شهرداری و شورای اسلامی شهر میانه از همکاری با اصحاب رسانه و خبرنگاران استقبال می‌کند خاطرنشان کرد: ارائه گزارش عملکرد شورا و شهرداری تنها توسط خبرنگاران عزیز ممکن بوده و ما از همکاری و تعامل سازنده با آنان جهت آگاه‌سازی مردم از عملکرد خادمان خود در شورا و شهرداری استقبال می‌کنیم.

انتهای پیام/

دسته : اخبار برگزیده, اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :