مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه میانه در جمع اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی میانه، با تاکید بر نقش اساتید در تربیت دانشجویان انقلابی و انتقال تجربیات گذشته انقلاب به جوانان، اساتید را عناصری بسیار تاثیرگذار در جامعه معرفی کرد و گفت: سعادت و شقاوت یک ملت و تحولات کشور، به دست دانشگاهیان رقم می خورد.

حجت الاسلام حسن امیرنژاد اظهار داشت: در دانشگاه امام حسین(ع)، حضرت زینب(س) بود که مانع از نابودی علم، هدف و راه امام حسین شد و امروز که دشمن با تمام ابزار، تجهیزات و امکاناتش، هر لحظه به دنبال فرصتی برای نابودی اسلام و قرآن است، حفظ علم، هدف و راه آنحضرت وظیفه ماست.

وی ادامه داد: دشمن در تلاش است تا در ذهن جوانان ما ضرورت دفاع مقدس را کمرنگ سازد در حالی که جنگ تحمیلی یکی از بزرگترین چالشهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی است و نه تنها دفاع در برابر دشمن متجاوز یک اشتباه نبود بلکه ملت ما این دوران را به عنوان دورانی پرافتخار برای خود می دانند.

حجت الاسلام امیرنژاد افزود: اگر دفاع از اسلام و ارزشهای والای آن اهمیت نداشت، شخصیت بزرگی همچون امام حسین(ع) و یاران با وفای ایشان، جان خود را فدای ماندگاری آن نمی کردند و ملت ما با پیروی از فرهنگ عاشورا و به تبع از امام مظلوم خویش به دفاع از انقلاب و اسلام برخواستند.

مسئول نمایندگی دفتر ولی فقیه در سپاه میانه با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب، خودباوری و خوداتکایی را بهترین ابزار دستیابی به اهداف این بیانیه برشمرد و اظهار داشت: انقلاب ما انقلاب خشونت، خونریزی و تجاوز نیست بلکه انقلاب دفاع از مظلوم است و امروز حرکت های مقاومت در برابر استکبار و تفکرات ظلم ستیزانه جهان ناشی از تفکر انقلابی و با الگوگیری از حرکت های ضداستکباری و ضداستبدادی ملت ایران، شکل گرفته و یکی پس از دیگری به پیروزی می رسد.

همایش بصیرت افزایی و روشنگری با شرکت ده ها نفر از کارکنان و اساتید بسیجی در نمازخانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه برگزار شد.

خبرنگار: علی محمّد عزّتی

انتهای پیام/

دسته : اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :