معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اهمیت نیروی انسانی در پیشبرد اهداف هر سازمان،  کمبود نیروی انسانی  در فرمانداری و بخشداری های شهرستان را از مهمترین نیازها برشمرد.

محمدرضا مشایخی در جلسه ای با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری ضمن قدردانی از بابت اختصاص تجهیزات و امکانات از سوی استانداری در جهت تجهیز امکانات اداری و  تامین خودروهای جایگزین با خودروهای فرسوده بخشداریهای تابعه گفت: باز در شهرستان به خودرو برای کارهای اداری و اجرایی نیازمندیم که این امر نیز از دیگر ملزومات شهرستان با توجه به تعدد روستاها و بخش ها و وسعت شهرستان برای ارائه خدمات بهینه و دراسرع وقت به مردم است.

فرماندار ویژه میانه با اشاره به قدمت ساختمان فرمانداری و تاسیسات آن، خواستار تخصیص اعتبار برای نوسازی و بروزرسانی آن شد.

مشایخی همچنین با اشاره به لزوم استانداردسازی و صرفه جویی در انرژی با دوجداره نمودن پنجره های ساختمان و افزایش اعتبارات برای این منظور را  با توجه به وضعیت موجود خواستار شد.

وی در پایان از همکاران به جهت زحمات و تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات بیش از وظیفه سازمانی خود بویژه در زلزله اخیر شهرستان تقدیر نمود. 

photo 2019 12 04 05 48 05

کلیدواژه ها :

دسته : اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :