دادستان شهرستان میانه گفت: کاندیداهای مجلس شورای اسلامی از حوزه شهرستان میانه باید فردی را به‌عنوان نماینده فضای مجازی به ما معرفی کنند، این مسئله اجباری بوده  و باید هرچه زودتر این کار انجام شود.

به گزارش میانه نیوز، محمود محمودیان ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران با تبریک و تسلیت شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و هم‌رزمانش اظهار داشت: آمریکایی‌ها با نهایت نامردی سردار سلیمانی را به شهادت رساندند ما یقین داریم که به برکت خون پاک سردار ریشه ظلم و استکبار خشکانده شده و سلیمانی‌های زیاد به وجود خواهند آمد.

دادستان شهرستان میانه گفت: ما از رسانه‌ها و خبرنگاران انتظار داریم تا با رعایت قانون و شرع اسلام در مبارزه با فساد پیش‌قدم باشند امروز مطالبه مردم از ما مبارزه با فساد است و این مهم تحقق پیدا نمی‌کند مگر با حضور نیروهای انقلابی درصحنه که مهم‌ترین این قشر خبرنگاران ارزشی هستند.

وی با تأکید بر اینکه مبارزه با فساد نیازمند وجود مستندات مستدل است افزود: ما به خبرنگارانی که گزارش فساد دهند تشویق می‌کنیم اما نباید مطبوعات بدون ادله کافی اقدام به انتشار گزارشی بکنند چراکه در این صورت نشر اکاذیب محسوب شده و خلاف موازین اسلامی است.

محمودیان با اشاره به‌ضرورت ساماندهی فضای مجازی در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: در آستانه انتخابات که کاندیداها از این فضا برای تبلیغات خود استفاده می‌کنند خبرنگاران نقش عمده‌ای در فرهنگ‌سازی نحوه استفاده از آن رادارند نظر دادستان محترم کل کشور هم این است که باید فضای مجازی ساماندهی شود.

دادستان شهرستان میانه خاطرنشان کرد: کاندیداهای مجلس شورای اسلامی از حوزه شهرستان میانه باید فردی را به‌عنوان نماینده فضای مجازی به ما معرفی کنند، این مسئله اجباری بوده  و باید هرچه زودتر این کار انجام شود لذا این موضوع باعث می‌شود تا در شهرستان میانه در بحث ساماندهی فضای مجازی و رصد فعالیت مجازی کاندیداهای مجلس اقدامات مؤثری انجام دهیم.

وی هشدار داد: هر کاندیدایی که تخلفی کرده باشد ما مستندات آن را جمع‌آوری کرده و در اسرع وقت اقدامات لازم را انجام خواهیم داد و در برخورد با تخلفات انتخاباتی باکسی تعارف نداریم.

محمویان با اشاره به معضل سد معبر در شهر میانه تصریح کرد: فرهنگ‌سازی برای رفع سد معبر ضروری و الزامی بوده و این مسئله نیز جزو وظایف خبرنگاران است البته باید نهادهای مربوطه نیز حتماً به وظایف قانونی خود عمل کنند.

دادستان شهرستان میانه در پایان یادآور شد: اولویت کاری ما مبارزه فساد و معضلات اجتماعی بوده و در بحث اراذل‌واوباش ما با هر فردی که امنیت شهر را به هم زده و یا به آرامش مردم خدشه‌ای وارد کند شدیداً برخورد می‌کنیم و در این خصوص نیز قانون برای ما فصل الخطاب است.

انتهای پیام/

دسته : اخبار برگزیده, اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :