فرماندار ویژه میانه گفت:از ۱۵ تا ۲۰ اسفند به بعد میوه شب عید در روستا‌ها و بخش‌ها توسط اداره تعاون روستایی و در شهر توسط مباشر بخش خصوصی توزیع خواهد شد.

به گزارش میانه نیوز، مشایخی فرماندار ویژه میانه در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان میانه خواستار برنامه ریزی داخلی در موضوع سوخت و مصرف بهینه آن در تمامی حوزه‌ها از سوی ادارات مربوطه شده و گفت: برخورد با متخلفین از سوی دستگاه تعزیرات حکومتی، اداره صنعت، معدن و تجارت، ناحیه نفتی باید با جدیت دنبال شود.

 مشایخی  به تامین میوه شب عید اشاره کرد و افزود: از ۱۵ تا ۲۰ اسفند به بعد میوه شب عید در روستا‌ها و بخش‌ها توسط اداره تعاون روستایی و در شهر توسط مباشر بخش خصوصی توزیع خواهد شد.

او با تاکید بر افزایش بیش از پیش تقاضا برای کپسول CNG در شهرستان گفت: این موضوع باید از طریق مصوبه مورد پیگیری از استان و مرکز قرار گیرد.

مشایخی همچنین پخت منظم نانوایی‌ها و کیفیت بخشی به نان‌ها را از ضروریات برشمرده خواستار تشدید برخورد‌ها با این موضوع و قاچاق آرد و گندم شد.

فرماندار میانه گفت:احیای شغل‌های سنتی و سمت و سو دادن به آن‌ها  سبب رونق اقتصاد خانوار‌ها و اقتصاد روستاها می شود.

او به مصوبه ارائه فاکتور در داروخانه‌ها و لزوم رعایت این امر در تمامی داروخانه‌ها  اشاره کرد و گفت: امتناع از صدور فاکتور بی توجهی به مطالبات مردم است و باید برخورد قانونی صورت گیرد.

فرماندار میانه افزود: باید با کنترل روزانه بازرسان، کمک ادارات عضو ستاد و مشارکت و همکاری مردم اقدامات عملی در جهت تظیم بازار در جهت جلب رضایت هرچه بیشتر مردم به انجام می‌رسد.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

دسته : اخبار برگزیده, اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :