معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به حساسیت انتخابات پیش رو از خبرنگاران خواست تا با تلاش مضاعف خود در آگاه سازی مردم برای انتخاب اصلح ترین ها بکوشند.

به گزارش میانه نیوز، محمدرضا مشایخی در نشستی با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان میانه گفت: باید در بحث انتخابات دست به دست هم داده با ایجاد فضای امن و بستر قانونی زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات و انتخاب اصلح را فراهم آوریم زیرا ورود افرد اصلح، توانمند، آگاه و مقتدر به مجلس شورای اسلامی سبب اقتدار قوه مقننه در کنار سایر قوا  برای اقتدار بیش از پیش نظام ایران اسلامی خواهد بود.

وی با تقدیر از زحمات خبرنگاران به جهت انعکاس اخبار و تنویر افکار عمومی در ساعات اولیه زلزله و جلب و جذب کمکهای مردمی و خیرین و نیز انعکاس خبار زلزله زدگان به مسئولین در ساعات اولیه پس از وقوع زلزله که سبب تسهیل امور برای کمک رسانی و امدادرسانی بهتر بود از صدور مصوبه هیئت دولت ظرف ۴۸ ساعت پس از  وقوع حادثه، اسکان اضطراری، موقت و شروع اسکان دائم خبر داده افزود: ایجاد امنیت و آرامش در بین مردم سبب کاهش دغدغه ها شد.

مشایخی از اخذ تسهیلات بازسازی و نوسازی منازل تخریب شده بیشتر از سهم شهرستان خبر داده، علت اصلی خسارات و تلفات کم انسانی را آمار بالای بهسازی و نوسازی منازل روستایی خوانده و با اشاره به متوسط  ۴۵ درصدی کشوری افزود: متوسط شهرستان در مقاوم سازی منازل روستایی ۵۵ درصد است.

فرماندار ویژه میانه به لزوم برخورد با کسانی که در فضاهای مجازی به بداخلاقی و سوء استفاده  در خصوص انتخابات و سایر موارد می پردازند تاکید کرده افزود: باید در مورد فرهنگ رسانه ای پویشی در فضای مجازی راه اندازی شده و گزارش و بازخوردهای لازم در زمینه های مختلف ارائه شود.


دسته : اخبار برگزیده, اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :