محمدرضا مشایخی در نشستی با بانیان و فعالین مهرانه در شهرستان میانه با اشاره به سیر صعودی عملکرد مهرانه افزود: شهرستان میانه بعد از زنجان به راه اندازی مهرانه اقدام  نموده و علاوه بر درمان به تامین معیشتی اعضای تحت پوشش مهرانه نیز می پردازد .

وی همچنین با بیان اینکه خیرین و مردم آگاه شهرستان همواره با حفظ این روحیه  در تمامی حوزه ها و بروز حوادث و بلایای طبیعی از جمله در زلزله اخیر و پدیده منحوس کرونا به کمک رسانی مشغولند اضافه کرد:  در حال حاضر ۴ واحد تولیدی در شهرستان اقدام به تولید ماسک و ۲واحد نسبت به مواد ضد عفونی اقدام نموده همچنین با هماهنگیهای بعمل آمده از سوی دو خیر بزرگوار و مجتمع فولاد میانه شاهد خرید دستگاه اکسیزن ساز سانترال یا مرکزی نموده اند که در عرض دو روز آینده به بیمارستان برکت امام ارسال و راه اندازی خواهد شد تا در شرایط فعلی بیماری دغدغه ای از بابت اکسیزن تراپی به بیماران  نداشته باشیم.

مشایخی در ادامه گفت:  علی رغم تامین اقلام و تجهیزات مورد نیاز بهداشتی برای کادر درمان برای چند هفته آتی از سوی شبکه بهداشت و درمان، دانشگاه علوم پزشکی،مجتمع فولاد میانه و خیرین تامین اقلام و تجهیزات لازم به صورت مستمر ادامه دارد.

 

وی در پایان از خیرین مهرانه خواست تا بنا بر هماهنگیهای بعمل آمده با اوقاف و امور خیریه در شناسایی افراد آسیب پذیر و اعلام آنها  تا جایی که می توانند از این خانواده ها نیز با مساعدت اوقاف و امور خیریه شهرستان حمایت نمایند.

گفتنی است مهرانه میانه در اقدامی خیرخواهانه ۱۰۰ بسته ارزاق در بین اعضای خود به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال با توجه به فرا رسیدن ایام عید توزیع نموده و این نوع کار را ۴ بار در طی هر سال به انجام می رساند.

444

کلیدواژه ها :

دسته : اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :