به گزارش میانه نیوز، سرهنگ رمضان اللهوردیان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران به مناسبت هفته نیروی انتظامی افزود: در این مدت به ۱۱ هزار تماس با پلیس رسیدگی شده است که از این تعداد ۵ هزار تماس عملیاتی و بقیه مشاوره بود.

وی نسبت به افزایش جرایم اینترنتی به ویژه برداشت اینترانتی غیرمجاز از حساب های بانکی خبر داد و اظهار داشت: نشر اکاذب و هتک حیثیت در این مدت بیش از ۱۰۰ درصد کاهش یافته است.

فرمانده انتظامی میانه با اشاره به کشف بالای ۹۰ درصدی پرونده های ارجاع شده به پلیس، یادآوری کرد: امسال ۳۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف و ۶۴ مورد پاکسازی محیط انجام و ۹۵۰ معتاد متجاهر از سطح شهرستان جمع آوری شده است.

اللهوردیان با اشاره به افزایش ۱۰۰ درصدی جمع آوری سلاح در سال جاری، از برخورد با ۱۵ مورد تخلف صنفی و ۵۰۰ تذکر به اصناف متخلف خبر داد و افزود: با اقدام های به موقع و مطلوب پلیس شاهد کاهش ۶۶ درصدی شکایت از پلیس هستیم.

وی با اشاره به کاهش ۱۷ درصدی سرقت های بزرگ و افزایش ۲۰ درصدی سرقت های خرد در شهرستان میانه گفت: در سال جاری ۷ باند سرقت متلاشی و کالاهای قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال کشف شده است.

فرمانده انتظامی میانه با بیان اینکه در تصادفات عامل انسانی ۷۵ درصد و راه و وسیله نقلیه ۲۵ درصد نقش دارد، از افزایش تصادفات منجر به فوت در جاده های درون شهری و برون شهری و کاهش ۲ درصدی تصادفات جرحی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ اللهوردیان ادامه داد: تعداد مراجعان به کلانتری ها و پاسگاه ها کاهش یافته که این امر در سایه خدمات مشاوره ای در کلانتری ها و تلاش روزافزون نیروی انتظامی است.

انتهای پیام/